ПП “Промінь”

тел.:

+38 (067) 787-79-81 збут
+38 (066) 276-48-43 збут

Як дістатися

Тротуарна плитка від виробника ПП "Промінь"

Тротуарна плитка

 

    

 

Тротуарна плитка – на сьогоднішній день, це найкраще рішення для мощення пішохідних тротуарів та вулиць, що поєднує в собі надійність та високу якість. Безперечно, високе становище займає плитка і в області благоустрою заміських будинків та міських ділянок. Різноманітність геометричних форм та широкий колірний спектр плитки, доступні кожному виробництву, дає можливість втілювати у звичному та утилітарному дорожньому покритті найсміливіші дизайнерські ідеї, створюючи стильний та красивий малюнок.

 

Торгова марка ПП «Промиінь» вже понад 20 років займає гідне місце на ринку тротуарної плитки. До вашої уваги представлено понад 200 найменувань виробів з бетону: 

 

 •    - тротуарна плитка, стабільно високої якості, виготовлена за допомогою методу вібропресування та вібролиття.
 •    - фасадно - облицювальна плитка
 •    - стінові панелі з полістиролбетону, здатні надійно захистити Ваш будинок від холоду та вологи.
 •    - водостічні системи,
 •    - сходові щаблі та підступи до них,
 •    - кришки парканів та стовпів,
 •    - бордюри тротуарні та дорожні,
 •    - вази та квітники, урни для сміття.

 

Специальна пропозиція від торгової марки ПП «Промінь», новинка ексклюзив - бортовий (копінговий) камінь для облицювання вашого басейну.

 

ПП «Промінь» гарантує стабільно високу якість свого виробництва та впевнено пропонує Вам тротуарну плитку, при виготовленні якої використовуються, однаково методи пресування та лиття.

Кожна одиниця нашої продукції виконана у суворій відповідності до всіх, встановлених згідно з ДСТУ нормативних документів та специфікацій. Вироби, що виготовляються в наших цехах, розробляються за спеціальними схемами та створені для того, щоб вигідно доповнювати один одного, відповідно до найсуворіших побажань наших замовників

 

При впливі прямих сонячних променів, на відміну від звичного всім асфальтового покриття, наша тротуарна плитка не виділяє в атмосферу токсичні речовини, небезпечні для здоров'я. Завдяки цьому факту, тротуарне покриття, потужне плиткою, є чистим та безпечним за всіма екологічними нормами. Якщо потрібно прокласти додаткові комунікаційні гілки, тротуарне покриття, виконане з плитки, легко та оперативно відновлюється у найкоротші терміни, незалежно від необхідності відновлення пошкоджених елементів.

Фахівці з виробництва нашого підприємства суворо стежать дотриманням незмінного якості нашої продукції. У її виробництві обов'язково враховуються всі технологічні норми, що діють, і підсумковий результат відповідає наступним характеристикам:

 • ·        міцність на стиск - не менше 39,3 МПа
 • ·        стирання - не більше 0,7 г/см2
 • ·        водопоглинання – не більше 6%
 • ·        морозостійкість – щонайменше 200 циклів.


На виробництві підприємства ПП «Промінь» успішно та з незмінно високою якістю освоєно випуск стінових панелей з полістиролбетону, призначених для облицювання та утеплення фасадів будівель. Полістиролбетон - матеріал на основі полістирольного та цементного сполучного наповнювача. Поєднання високих тепло- та звукоізолюючих властивостей першого та міцність другого компонентів виводить стінові панелі з полістиролбетону торгової марки ПП «Промінь» на новий рівень якості, функціональності та економічності. На відміну від іншої бетонної продукції, яка використовується в цьому напрямку, одна стінова панель має товщину від 40 мм і є в кілька разів легшою. Що, природно, значно знижує всі фізичні навантаження на фундамент Вашої будівлі.

 

Кожна позиція нашої продукції має всі необхідні сертифікатні документи і регулярно проходить перевірки якісних характеристик у цілій низці незалежних лабораторій.