ПП “Промінь”

тел.:

+38 (067) 787-79-81 збут
+38 (066) 276-48-43 збут

Як дістатися

Тротуарна плитка від виробника ПП "Промінь"

Форми гумові

 

Каталог на форми та Гумотехнічні вироби здесь

Виробниче підприємство "Промінь" виготовляє гумові форми для випуску тротуарної та фасадно-облицювальної плитки методом вібролиття, а також панелей з полістиролбетону, кришок парканів та стовпів, бордюрів, багетів, водостоків, сходів. Конструкція гумових форм дозволяє отримати продукцію чітких геометричних розмірів. Завдяки високим тепло-ізолюючим властивостям гуми та товщині стінок форм, розпалубка при природному сушінні проводиться через 12-14 годин після заливання. Це дає можливість збільшити оборотність форм, скоротивши при цьому їх парк у 2-3 рази порівняно з пластиковими.

Одним з основних переваг гумових форм є легкість розпалубки, що не вимагає додаткових пристроїв. Термін служби наших форм становить щонайменше 5 років. За цей час можна зробити понад 1500 заливок. Гума, з якої виготовлені форми, повністю відповідає умовам роботи у виробництві плитки. Робоче середовище гуми - вода, повітря, слабкі розчини кислот та лугів, температурний інтервал від -35 до +70.

Таким чином використання наших гумових форм виключає:
1. обробку форм спеціальними антиадгезійними мастилами перед заливкою;
2. необхідність розпарювання форм перед розпалубкою в гарячій воді, що значно зменшує трудомісткість і витрати на електроенергії;
3. необхідність установки розпалубного вібростолу та додаткових пристроїв для розпалубки.